Savaitę reikia pradėti stipriai

^^ turbūt taip galvojo GFL Ruduo 2011 organizatoriai, pirmajam savaitės mačui numatę 3C ir 2Swedbank klasių mūšį.

Gausiai susirinkusi žiūrovų minia turbūt tikėjosi išvysti kiek kitokį futbolą, nes pirmos rungtynių minutės pasitiko žiūrovus daugybe „Cekų“ perdavimų aikštės viduryje ir mažu veiksmo rodikliu. Pamažu išsijudindami, futbolininkai bandė aštrinti atakas, tačiau naudos iš to buvo mažai. Pirmas įrašas rungtynių protokole, gaila, bet nebylojo apie pirmąjį įvartį – 8 minutę Antanas Radzevičius grįžo į aikštę pro skylę tvoroje ir užsidirbo geltoną kortelę. Tačiau tai nebuvo visos 3C klasės problemos – jau 11-tą minutę itin pavojingą išpuolį surengė 2Swedbank klasė, tačiau į kamuolį nepataikė ir galimybe pasiųsti kamuolį į tuščius vartus nepasinaudojo Ridas Rimkus. Pirmąją „pusprogę“ 3C klasė susikūrė tik 15-tą minutę, tačiau tiksliai kaip Šveicariško laikrodžio mechanizmas veikusi „bankininkų“ gynyba neleido Rokui Čerlinskui persverti rezultato. 16-tą minutę nugriaudėjo garsus griaustinis (taip, veiksmo buvo tiek mažai, kad pasižymėjau net šitą), kurio išgąsdinti žaidėjai nieko pavojingo, iki teisėjui paskelbiant pertrauką, nebesukūrė.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai – po kelių preciziškai tikslių 2Swedbank klasės futbolininkų perdavimų vienu lietimu, žiūrovus nuo nulinių lygiųjų apdraudė Ąžuolas Dvarionas (24 minutė). Dar po keturių minučių eilinę greitą kontrataką surengę ir trise prieš paskutinį „cekų“ gynėją Danielių puolę antrokai įmušti nesugebėjo – nebloga proga nepasinaudojo pirmojo įvarčio autorius Ąžuolas. Visi 3C klasės bandymai lyginti rezultatą buvo nepavykę, o dar vienos antrokų kontratakos metu, po Karolio Beržinio smūgio iš nulinio kampo kamuolys atsimušė į virpstą, o vėliau, tarsi erzindamas dar ir prariedėjo lygiagrečiai „Cekų“ vartų linijos. 35-tą minutę abi komandos tarsi pamiršo apie gynybą: dar kartą į greitą puolimą „užbėga“ 2Swedbank žaidėjai, po kelių akimirkų, jau kitoje aikštės pusėje, pavojingai smūgiuoja Antanas, o dar vėliau, jau į „Cekų“ vartus nesėkmingai kamuolį į vartus pasiųsti bando ir Karolis Beržinis. Panašu, kad futbolo dievai nebuvo nusiteikę rezultato pakitimams, tad rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 1:0, apie kurį bylojo ir 2Swedbank klasės pergalės šukis: „Yra vyrai – padarys!“.