Mokinių savivalda

2020/2021 metų KTUG mokinių taryba:

 1. Ąžuolas Merčaitis, 1A
  Iš „Simo eilėraščio“ klausytojui Ąžuolui:
  „Yra toks šaunus berniukas, mūsų draugas Ąžuoliukas.
  Skambina jis mums dažnai, kalba su mumis rimtai.
  Kiek jam metų nežinau, bet su juo visad smagiau.
  Jei domiuosi ko ar klausiu, Ąžuoliuko mintį gausiu.

  Žodžiu – puikus pašnekovas, tikras eterio valdovas“
 2. Gabija Stankevičiūtė, 1B
  Esu Gabija. Dienas praleidžiu KTU gimnazijoje, o vakarus irklavimo bazėje. Atsikeliu su saule, o užmigdo mane mėnulis, noras būti mokinių taryboje buvo didžiulis. Per zoom’ą bendrauti nelabai mėgstu, bet kai susitiksim – atnešiu skanėstų.
 3. Radvilė Šapranauskaitė, 1B
  Sveiki visi! Esu Radvilė iš 1B. Labai myliu muziką, meną ir maistą, groju fortepijonu ir būgnais, piešiu, kepu. Labai noriu, kad kiekvienas gimnazijoj jaustųsi išgirstas ir įvertintas, tad prašom kreipkitės, padėsiu kaip galėsiu.
 4. Aurelija Šulskutė, 1C
  Labas! Esu Aurelija iš 1C. Gyvenime nuolat ieškau savęs tarp įvairių žmonių, knygų, filmų, koncertų, žodžių, pamokų, dainų ir naujų patirčių. Na, o šįmet – dar ir mokinių taryboje! Tikiuosi, jog laikas, praleistas kartu, atneš džiaugsmo tiek man, tiek jums.;)
 5. Urtė Girčytė, 2C
  Sveiki visi, kas skaitote! Esu Urtė iš antrosios cė. Gyvenime daug visko veikiu, o didžiausią džiaugsmą teikia kava ir draugai. Eglė iš festo sakė, kad esu natūrali lyderė (ji leido man tai sakyti, I have proof).
 6. Rimantė Jankūnaitė, 2FESTO
  Labas, esu Rimantė! ,,Kai nuvažiuoja stogas – atsiveria dangus“ manau ši frazė puikiai atspindi mane, nes net ir bloguose dalykuose stengiuosi įžvelgti kažką gero:)
 7. Dominyka Ražukaitė, 3A
  Sveiki, esu Dominyka ir gyvenu 3A klasėj. Groju, dainuoju, juokiuosi ir į pasaulį žvelgiu pro rožinius akinius. Gyvenimo principas – arba gerai, arba nieko. Tikiu, kad su šypsena įveiksim net ir pandemiją.
 8. Simas Paluckas, 3MT
  Esu Simas, ne Simonas, iš tikro iš 3BENTLEY. Dažnai galite mane rasti kažkur vaikštantį mieste, tai nebijokit ateiti ir pasisveikinti. Myliu kavą ir serialus, jei turit pasiūlymų visada galite parašyti.
 9. Kristupas Medekša, 3C
  Sveikučiai, aš Kristupas iš 3C. Taip, tas aukštas. Taip, tas, kuris žinias veda. Ir taip, šiais metais ir aš mokinių taryboje.
 10. Saulė Čibiraitė, 3C
  Aš Saulė. Šiuo metu bandau prisijaukinti ir įvaldyti šiuolaikinį šokį, o kai turiu laisvo laiko, savanoriauju teatre. Jei neradai manęs 3c, užsuk į greeną, praleidžiu čia pusę savo laiko:)
 11. Martynas Jankauskas, 3YNOT
  Sveiki, esu Martynas, labai mėgstu visokeriopą muziką, nuo džiazo iki elektroninės muzikos, jeigu turit unikalių dainų pasiūlymų ir norit pasidalinti arba tiesiog norit pabendrauti, rasite mane 3YNOT klasėje:).
 12. Ugnė Miničiūtė, 3YNOT
  Labas, esu Ugnė iš YNOT‘ų, o mokinių taryboje esu antrus metus ne iš eilės. Šie metai, manau, bus LABAI įdomūs ir tikiuosi, kad jokie nuotoliniai ir jokios kaukės negadins mokyklos atmosferos ir mums pavyks turėti nuostabių renginių ir toliau palaikyti geriausios Lietuvos gimnazijos geriausią bendruomenę.

 

MT el. paštas

KTUG MT Facebook

VšĮ Kauno Technologijos universiteto gimnazijos mokinių savivaldos nuostatai