Mokinių savivalda

2017/2018 metų KTUG mokinių taryba:

1.  Augustė Jaškūnaitė, 1A

Kas yra gyvenimas? Man tai lyg didelis indas, kupinas džiaugsmo ir vargo, maisto bei meilės. Vienu žodžiu – mišrainė! O savąją norėčiau ragauti su visa gimnazija.

2.  Titas Radzevičius, 1B

Atėjau į naują mokyklą, tačiau čia jaučiuosi jaukiai, tad pasistengsiu, jog ir jūs čia pasijaustumėte kuo geriau. O jei reikės pagalbos, aš visad 3 aukšto kampe, todėl nebijokit kreiptis!

3.  Justė Griškonytė, 1B

Esu atviras, savo žodžio besilaikantis žmogus. Noriu prisidėti prie Gimnazijos gerovės kūrimo ir paskatinti kitus daryti tą patį. Dirbkime kartu!

4.  Gabija Vasiliauskaitė, 2A

KTU gimnazija- man pati šilčiausia bendruomenė visoje Lietuvoje, todėl trokštu padėti gimnazijai tapti dar geresnei, padaryti, kad kiekvienas moksleivis joje jaustųsi itin gerai ir visa Lietuva sužinotų apie šią gimnaziją. Esu iniciatyvi, aktyvi, todėl siūlysiu daugybę savo idėjų, veiklų, sieksiu užsibrėžtų tikslų ir pratęsiu savo sugalvotus projektus. Esu draugiška ir dievinu pokalbius su kiekvienu gimnazistu.

5.  Gabija Kišonaitė, 2A

Ekstravertiška asmenybė, patinka dirbti su žmonėmis, nepatinka – su exceliu. Dievinu keliones, teatrą ir senus gerus filmus. Rytą pradedu su šypsena, galvodama, jog ši diena gali būti geriausia mano gyvenime.

6.  Marta Stankevičiūtė, 2Adform

Keletu sakinių atskleisti save sudėtinga: tai, kas tikrai svarbu – pernelyg asmeniška, tai, kas nėra asmeniška – banalu. Visgi, jokia paslaptis – man išties labai svarbu, kas nutiks šiai gimnazijai, mums visiems bei žmonėms, kurie čia ateis po mūsų ir dar po jų. Todėl vėl esu MT: nes čia jaučiuosi įgali padėti mums neišblėsti ir tobulėti, nes efektyviausia bet kokius pokyčius inicijuoti iš vidaus, nes tikiu, kad visuomet gali būti geriau, o dėl kiekvieno žmogaus verta kovoti ir stengtis. Tikiuosi, kad ir jūs tuo nuoširdžiai tikite.

7.  Povilas Pipiras, 2Adform

Repo, futbolo entuziastas. Noriu daug nuveikti, daugiau pasiekti, daugiausiai gyventi. Tikiuosi laimėti GFL, įmušti hattricką į Simaičio vartus.

8.  Saulius Žebrauskas, 2Adform

Aš – draugiškas, linksmas, veržlus, tvirtai ginantis savo nuomonę, tačiau, jei taip atsitinka, prisipažįstu klydęs. Mėgstu išbandyt save visose, ar kiek pavyksta, iš pasitaikiusių sričių ir galimybių. Pagrindinis mano minusas turbūt tas, kad mėgstu ilgai miegoti dėl ko nespėju atlikti visų darbų.

9.  Gabija Navickaitė, 3B

Labai mėgstu kavą, šunis ir vasarą. Jei galėčiau, dabar kur nors keliaučiau arba valgyčiau ledus kur nors Floridoj. Mainų metai Amerikoj taip pat yra didelė mano dalis, todėl galiu bet kada papasakoti nemažai linksmų istorijų iš kitapus Atlanto.

10.  Benediktas Girdvainis, 3B

Sveiki, esu Benediktas Girdvainis, former kandidatas į KTU gimnazijos prezidentus. Visgi išbėgsiu į aikštelę, nors šįkart kaip MT komandos narys. Galite manimi pasitikėti. Peace.

11.  Edvardas Šapranauskas, 3C

Esu jaunuolis, mėgstantis kurti, tobulėti ir padėti. Mėgstu fotografuoti ir įamžinti neįkainojamus prisiminimus, taip pat labai mėgstu aktyviai praleisti laisvą laiką ir, žinoma, plieninius žirgus. Visada reikia nepasiduoti ir eiti į priekį kaip tik įmanoma.

 

Mokinių prezidentas – Dovydas Januška, 3C
el. paštas: dovydas.janus@yahoo.com
Tel. nr. : +370 69976183

MT el. paštas –  ktug.mt@gmail.com

KTUG MT Facebook

VšĮ Kauno Technologijos universiteto gimnazijos mokinių savivaldos nuostatai