Mokinių savivalda

2022/2023 metų KTUG mokinių taryba:

Martyna Vaitkutė, 1TransUnion
Sveiki, esu Martyna. Laisvu laiku mėgstu skaityti, ieškoti gerų filmų, leisti laiką su draugais, na ir žinoma keliauti. Tik to laisvo laiko vis trūksta.

Karolis Juška, 1OrbioWorld
Sveiki, esu Karolis iš 1OW. Mane atpažint nesunku: nešioju „LIDLo“ kepurę. Sugalvojau pabandyti stoti šiais metais į MT ir aš joje kažkokiu būdu atsiradau. Nežinau, ką jums daugiau pridurti, tai tiesiog priminsiu katino Leopoldo citatą: „Vaikai, gyvenkime draugiškai“.

Elzė Jonaitytė, 1OrbioWorld
Labas, esu Elzė ir labai džiaugiuosi būdama MT dalis! Tikiu, kad iš gyvenimo reikia pasiimti tiek daug, kiek tik galima, todėl neatsisakau naujovių, siekiu naujų patirčių. Laisvalaikiu šoku, kuriu muziką, žiūriu filmus, debatuoju ir, aišku, būnu su draugais. Su manim bet kada galit susisiekti arba gyvai mane užkalbinti – nesikandžioju, tikrai pavibe’insim. Šių metų tikslas – užmegzti tvirtą ryšį su gimnazijos bendruomene :))

Aleksandras Zubkovas, 1Centric
Sveiki. Esu Aleksandras iš geriausios gimnazijos klasės – 1Centric. Mėgstu žaisti futbolą, o ypač akvariume (su pulteliu rankoje). Jeigu norite susitikti ir pašnekėti, ieškokite 1Centric klasėje, prie stalo teniso arba prie žaidimų stotelės 4 aukšte.

Miglė Malažinskaitė, 1TransUnion
Gyvenu 1 (A/TransUnion) klasėje, bet mėgstu įsimaišyti ir tarp kitų pirmokų. Be proto dievinu kates, knygas ir šokoladą (jei pasiūlysit, niekad neatsisakysiu!).
Taip pat mėgstu bendrauti su kitais, diskutuoti bet kokiomis temomis, bet kokiu metu. Jei turit laisvo laiko ir noro pabendrauti, užsukit :))

Ridas Urbonavičius, 2A
Laba diena su vištiena. Aš esu Ridas ir jau antrus metus esu taryboje. Kaip ir praeitais metais, “Mėgstu chemiją ir šarmines bazes”, lankau tinklinį, kartais pafotografuoju. Tikiuosi šiais metais padaryt mokyklos tinklinio turnyriuką. Kaip jau visi žino, darau geriausius masažus, tai jei norit, nebijokit ateikit :))!

Dovilė Levinskaitė, 2B
Sveiki, aš esu Dovilė. Mėgstu piešti, žaisti stalo ir kortų žaidimus, klausytis, kaip žmonės kalba, daug vaikščioti. Mane galite rasti tolimiausiame gimnazijos užkaboryje, 2B klasėje. Jei turit džiaugsmų ar skundų, kuriais norite pasidalinti, mielai „paskolinsiu jums savo ausis“, o jei išeisime pasivaikščioti, pažadu, nueisim bent 15 km.

Emilija Godvadaitė, 2B
Mėgstu visko po truputį. Ypač man patinka sportas, muzika, senienos ir filosofuoti, kodėl braškinis „Miau“ yra geriausias „Miau“ skonis. Labai nemėgstu silkės. Turiu 46 chromosomas ir plius minus 3 smegenų ląsteles. Na ir galiausiai, esu komunikabilus žmogus, todėl visuomet padėsiu, jeigu iškils problema. Pasimatysime koridoriuose!

Miglė Kaselytė, 3A
Sveikiiii esu Miglė iš 3A, jeigu niekada nesat manęs matę, turbūt dėl ūgio nepatekau į jūsų akiratį (jei pamatysit koridoriuje bėgiojantį nykštuką, ateikit pasisveikint). Myliu žmones ir dievinu šią gimnaziją. Niekad neturiu kur dėti energijos, todėl veikiu viską, visur ir visada. Moto – kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji, nors pakeliui pamirštu pusę visko, ką reikėjo padaryti :Ddd (<– o čia mano mėgstamiausia šypsenėlė pastaruosius du mėnesius)

Skomantas Jakubauskas, 3A
S veikina
K olega,
O rius
M oksleivius,
A kas
N ešiojantis
T ikrus
A kinius
S unkumus
mėgstantis, veiklos beieškantis, niekad nestabdantis, juoką įmatantis

Gabija Stankevičiūtė, 3B
Esu Gabija Stankevičiūtė iš 3B klasės. Aktyvistė. Filosofijos, fizikos, ir politikos entuziastė. Tavo draugė. Jei Jums svarbu, ENFP arba ENTP. Profesionaliai sudarinėju „Spotify“ grojaraščius. Valandą galime kalbėti apie kultūrą, Kauną, KTUG’ą, bet ne krepšinį. Reguliari „Humanos“ lankytoja. KTUG žinių vedėja ir klausimų kūrėja. Savo CV rašiau: „Kūrybinga mąstytoja su puikiais žmonių įgūdžiais ir stipria darbo etika“.

Vasarė Milkovaitė, 3B
Pasidalinsiu išmintingiausio ir jaukiausio man žinomo žmogaus išmintimi: „Poezija ir Murmelė yra tokie dalykai, kuriuos ne jūs pagaunate, o kurie jus pagauna. O jūs galit tik nueiti ten, kur jiems lengviau būtų jus rasti“. O šiaip gyvenime, darau įvairias kvailystes ir visada išsikapanoju, linkiu šio sugebėjimo ir jums <3

Gustė Domskytė, 3 TeleSoftas
Darau viską visur: mokausi, debatuoju, šiek tiek sportuoju, lankausi renginiuose ir su visais bendrauju. Trumpai apie svarbiausius dalykus – reikia mokėti pasijuokti iš savęs ir gyvenimas bus gražesnis:)

Kristupas Arifovas, 3Bentley
„Ne, nu žiauriai cringe“ – K. Arifovas 23/02/13

 

Mokinių prezidentas – Ąžuolas Merčaitis
el. paštas: azuolasmercaitis@gmail.com
tel. nr. +37063376601

MT el. paštas
KTUG MT Facebook
Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinių savivaldos nuostatai