Mokinių savivalda

2016/2017 metų KTUG mokinių taryba:

1.  Marta Stankevičiūtė, 1Adform

Manau, jog labai svarbu tikėti tuo, ką darai. Todėl ir norėčiau, jog mane visuomet suptų ta viltinga, saulės auksu nutvieksta rudeninė ramybė – juk tada taip lengva patikėti pasaulio gėriu! Ir dar – viliuosi, jog klasikinė muzika niekad neišeis iš mados.

2.  Gabija Vasiliauskaitė, 1A

Mėgstu aktyviai dalyvauti konkursuose, projektuose, savanoriauti renginiuose ir pasisemti patirties. Patinka domėtis mokslu, skaityti knygas, bendrauti su įdomiais žmonėmis, o ypač keliauti ir atrasti kažką netikėto. Turiu daug idėjų ir siekiu savo tikslo. Noriu prisidėti prie gimnazijos veiklos, kad KTU gimnazija taptų dar geresnė, o ją žinotų kiekvienas Lietuvos kampelis! Trokštu, kad kiekvienas gimnazistas jaustųsi gerai ir tobulėtų.

3.  Nojus Juozapavičius, 1B

Esu bendraujantis, iniciatyvus, pozityvus, gebu išklausyti ir priimti kitų nuomonę. Laisvalaikį mėgstu praleisti draugų būryje arba skaitant knygas. Visada siekiu užsibrėžto tikslo ir džiaugiuosi gyvenimu.

4.  Kipras Kasparavičius, 2c

Stengiuosi būti draugiškas ir tolerantiškas, esu massive Oliver Heldens’o ir Phil Collins’o fanas, visada siekiu tikslo, nebijau išbandyti savo jėgas naujose srityse. Dar vienas mano privalumas – gyvenu arti mokyklos, todėl iškilus bėdai galiu greitai prisistatyti.

5.  Vaiva Šarauskytė, 2c

Esu aktyvi, atsakinga, lengvai bendraujanti gimnazistė. Svarbiausia mano gyvenime yra artimieji, taip pat muzika, kelionės ir, žinoma, mano Gimnazija.

6.  Dovydas Januška, 2c

Darom? Darom. O ką mes čia darom išsiaiškinsim eigoje. Jei dar ir padarysim tai išvis puiku. O šiaip gyvenimas yra gražus ir tuo džiaugiuosi.

7.  Andrius Minelga, 2Aon

Esu iniciatyvus, motyvuotas ir kūrybingas. Atkakliai siekiu užsibrėžtų tikslų, stengiuosi įgyvendinti visas savo idėjas. Domiuosi beveik viskuo, pradedant gamtos mokslais, ekonomika ir politika, baigiant sportu.

8.  Paula Bumbulytė, 3Bentley

Man patinka menai, astronomija, marketingas, filosofija, politika, myliu keliones (tiek po užsienį, tiek po Lietuvą). Gyvenime labai vertinu laisvę. Dažniausiai nemiegu, bet būna, pasitaiko.

9.  Karolina Skrebutėnaitė, 3c

Barbė devyndarbė/ business woman, bandanti nuversti kalnus. Mėgstu planuoti laiką, nes visada užsiėmusi. Geriausiai apibūdina meilė Švedijai ir frazė „Pašviesk man į maistą“.

10.  Saulė Gailiūnaitė, 3a

Kartais šachmatais pažaidžiu, pafotografuoju. Vardas įpareigoja skleisti gerą nuotaiką ir kentėti, kai žmonės klausia, kodėl pasislėpiau už debesų. Ir dar širdy aš vis tiek Swedė.

11.  Eglė Liagaitė, 3b

Kai manęs klausia, kokio velnio einu į MT trečius metus iš eilės, ramia galva sakau: nes čia linksma. O aš linksma ir mėgstu linksmą kompaniją. Ir – būtinai – kad mums visiems drauge būtų linksma.
12.  Domantas Garšvas, 3Bentley

Buvau visur įskaitant ir tenai,

Kaip vėjo papūstas lapelis.

Buvau šalį kur lėkioja bambliai

Ir auga kažkoks keistas grybelis.

Grybelio grybai buvo ypatingi,

Spalvotai permatomi ir juodi.

Pamatai juos, o jie tave ir sustingi,

Negi grybai turi būti tokie greiti.

Tu bėgi, jie bėga –

Ratais ir ratais, kaip gyvenimo ciklas.

Žėri džiaugsmo spalvomis šis šėlsmas,

Ale kaip Bažnyčios vitražų stiklas.

Mokinių prezidentė – Luka Kemežytė 3C
el. paštas: luka.keme@gmail.com
Tel. nr. : +370 68510706

MT el. paštas –  ktug.mt@gmail.com

Ktug Facebook

VšĮ Kauno Technologijos universiteto gimnazijos mokinių savivaldos nuostatai