Olimpiadininkai

Gimnazistų pasiekimai tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose

Pasaulio olimpiadų laureatai:

  • Giedrius Meinorius 
    Bronza / Informatika / 1992 / Vokietija
  • Marius Alaburda
    Bronza / Informatika / 1992 / Vokietija
    Bronza / Informatika / 1993 / Argentina
  • Giedrius Alkauskas
    Garbės raštas / Matematika / 1995 / Kanada
    Sidabras / Matematika / 1996 / Indija
  • Audrius Alkauskas
    Garbės rašas / Fizika / 1996 / Norvegija
  • Vaidotas Šileika
    Garbės raštas / Matematika / 1996 / Indija
    Bronza / Matematika / 1997 / Argentina
  • Ramūnas Augulis
    Bronza / Fizika / 1997 / Kanada
  • Remigijus Staniulis
    Bronza / Informatika / 1998 / Portugalija
    Bronza / Informatika / 1999 / Turkija
  • Gediminas Lukšys
    Bronza / Informatika / 1998 / Portugalija
    Bronza / Matematika / 1999 / Rumunija
    Bronza / Matematika / 2000 / Pietų Korėja
    Sidabras / Informatika / 2000 / Kinija
  • Eimantas Jatkonis
    Garbės raštas / Fizika / 1999 / Italija
  • Žymantas Darbėnas
    Bronza / Matematika / 2002 / Škotija
    Garbės raštas / Matematika / 2003 / Japonija
  • Andrius Stankevičius
    Bronza / Matematika / 2003 / Japonija
  • Albertas Zinevičius
    Garbės raštas / Matematika / 2004 / Graikija
  • Aistė Dumbrytė
    Pasaulio debatų / čempionė / 2005 / Makedonija
  • Vaida Dovydėnaitė
    Garbės raštas / Matematika / 2005 / Meksika
  • Vytis Banaitis
    Bronza / Informatika / 2005 / Lenija
    Sidabras / Informatika / 2006 / Meksika
  • Jonas Šukys
    Garbės raštas / Matematika / 2006 / Slovėnija
  • Laurynas Mikšys
    Bronza / Matematika / 2006 / Slovėnija
  • Kęstutis Česnavičius
    Bronza / Matematika / 2006 / Slovėnija
    Auksas / Matematika / 2007 / Vietnamas
    Sidabras / Informatika / 2007 / Kroatija
  • Roberta Pocevičiūtė
    Garbės raštas / Chemija / 2007 / Rusija
    Auksas / Chemija / 2008 / Vengrija
  • Gediminas Liktaras
    Bronza / Informatika / 2007 / Kroatija
    Sidabras / Informatika / 2008 / Egiptas
    Sidabras / Informatika / 2009 / Bulgarija
  • Airidas Korolkovas
    Sidabras / Astrofizika / 2007 / Tailandas
    Auksas / Astrofizika / 2008 / Indonezija
  • Vaidotas  Kurlianskas
    Bronza / Matematika / 2008 / Ispanija
  • Mindaugas Jakutis
    Bronza / Chemija / 2008 / Vengrija
  • Povilas Kanapickas
    Bronza / Fizika / 2008 / Vietnamas
    Bronza / Astrofizika / 2008 / Indonezija
    Garbės raštas / Fizika / 2009 / Meksika
    Auksas / Gamtos mokslai / 2008 / Kipras
  • Vladimiras Oleinikovas
    Auksas / Gamtos mokslai / 2008 / Kipras
    Bronza / Chemija / 2009 / Jungtinė Karalystė
    Auksas / Chemija / 2010 / Japonija
    Sidabras / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2010 / Azerbaidžanas
  • Vaidotas Juronis
    Garbės raštas / Matematika / 2008 / Ispanija
    Sidabras / Matematika / 2009 / Vokietija
  • Paulius Kantautas
    Garbės raštas / Matematika / 2009 / Vokietija
    Bronza / Matematika / 2010 / Kazachstanas
  • Marijonas Petrauskas
    Sidabras / Informatika / 2010 / Kanada
    Sidabras / Informatika / 2011 / Tailandas
  • Dovilė Venskutonytė
    Auksas / Debatai / 2010 / Olandija
  • Dominykas Sedleckas
    Sidabras / Chemija / 2010 / Japonija
    Sidabras / Chemija / 2011 / Turkija
  • Emilija Emma
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
    Bronza / Biologija / 2010 / Pietų Korėja
    Bronza / Biologija / 2011 / Taivanis
  • Lukas Melninkas
    Pagyrimo rašas / Matematika / 2010 / Kazachstanas
  • Dainius Kilda
    Pagyrimo raštas / Fizika / 2011 / Tailandas
  • Gabija Lazaravičiūtė
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
    Bronza / Biologija / 2011 / Taivanis
  • Arnoldas Šidlauskas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2009 / Azerbaidžanas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
  • Aurimas Narkevičius
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
  • Valdonė Kolaitytė, Irma Pacevičiūtė
    Bronza / Debatai / 2011 / Turkija
  • Kasparas Vasiliauskas
    Bronza / Gamtos mokslai / 2011 / PAR
  • Vytautas Pečiukėnas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2011 / Čekija
    Auksas / Gamtos mokslai / 2012 / Lietuva
    Sidabras / Chemija / 2013 / Rusija
  • Andrius Žiūkas
    Sidabras / Informatika / 2012 / Latvija
    Bronza / Informatika / 2012 / Italija
  • Antanas Radzevičius
    Sidabras / Chemija / 2012 / JAV
    Sidabras / Chemija / 2013 / Rusija
  • Martyna Petrulytė
    Bronza / Biologija / 2012 / Singapūras
    Bronza / Biologija / 2013 / Šveicarija
  • Paulius Alaburda
    Bronza / Biologija / 2012 / Singapūras
  • Matas Grigaliūnas
    Pagyrimo raštas / Matematika / 2013 / Kolumbija
    Bronza / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2014 / Rusija
    Sidabras / Chemija / 2014 / Vietnamas
  • Marius Kluonis
    Bronza / Gamtos mokslai / 2012 / Iranas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2013 / Liuksemburgas
  • Valentas Brasas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2013 / Indija
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2014 / Graikija
  • Elena Gelžinytė
    Sidabras / Chemija / 2014 / Vietnamas
    Bronza / Chemija / 2015 / Azerbaidžanas
  • Aidas Kilda
    Bronza / Matematika / 2014 / Pietų Afrikos Respublika
  • Auridas Litvinas
    Auksas / Istorija / 2014 / Estija
  • Jonas Pipiras
    Bronza / Istorija / 2014 / Estija
  • Rokas Elijošius
    Auksas / Gamtos mokslai / 2015 / Austrija
    Sidabras / Menedelejevo chemijos olimpiada / 2016 / Rusija
    Sidabras / Chemija / 2016 / Gruzija
    Auksas / Menedelejevo chemijos olimpiada / 2017 / Kazachstanas
    Auksas / Chemija / 2017 / Tailandas
  • Ignas Šakuro
    Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Indonezija
  • Justas Terentjevas
    Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
  • Jonas Dženkaitis
    Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
  • Justas Janickas
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
  • Neringa Levinskaitė
    Pagyrimo raštas / Matematika / 2016 / Honkongas
    Pagyrimo raštas / Matematika / 2017 / Brazilija
  • Gediminas Lelešius
    Bronza / Gamtos mokslai / 2016 / Indonezija
    Sidabras / Gamtos mokslai / 2017 / Danija
    Bronza/ Informatika / 2017 / Iranas
  • Kristijonas Samuolis
    Pagyrimo raštas / Fizika / 2017 / Indonezija
  • Vincas Vosylius
    Bronza / Geografija / 2017 / Serbija

Komentavimo galimybė išjungta.