Olimpiadininkai

Gimnazistų pasiekimai tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose

Pasaulio olimpiadų laureatai:

    • Goda Stirbytė
      Bronza / Gamtos mokslai / 2019 / Pietų Korėja
    • Justas Terentjevas
      Sidabras / Chemija / 2019 / Prancūzija
      Auksas / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2019 / Rusija
      Bronza / Chemija / 2018 / Čekija ir Slovakija
      Bronza / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2018 / Baltarusija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2017 / Danija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
      Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
    • Gediminas Lelešius
      Sidabras / Informatika / 2019 / Azerbaidžanas
      Bronza / Informatika / 2018 / Japonija
      Bronza / Informatika / 2017 / Iranas
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2017 / Danija
      Bronza / Gamtos mokslai / 2016 / Indonezija
    • Tautvydas Jasiūnas
      Sidabras / Informatika / 2019 / Azerbaidžanas
      Sidabras / Informatika / 2018 / Japonija
    • Lukas Supragonas
      Bronza / Chemija / 2019 / Prancūzija
      Bronza / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2019 / Rusija
    • Dovydas Vasiliauskas 
      Sidabras / Geografija / 2019 / Honkongas
      Bronza / Biologija / 2019 / Vengrija
    • Matas Kudarauskas 
      Bronza / Biologija / 2019 / Vengrija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2019 / Portugalija
    • Dominykas Marma
      Pagyrimo raštas / Matematika / 2019 / Jungtinė Karalystė
      Bronza / Matematika / 2018 / Rumunija
    • Orestas Razumas 
      Pagyrimo raštas / Filosofija / 2019 / Italija
    • Justas Petrauskas 
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2019 / Portugalija
    • Erikas John Magee
      Bronza / Gamtos mokslai / 2018 / Botsvana
    • Markas Černiauskas
      Bronza / Gamtos mokslai / 2018 / Tailandas
    • Mindaugas Dženkaitis
      Sidabras / Geografija / 2018 / Kanada
      Pagyrimo raštas / Chemija / 2018 / Čekija ir Slovakija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2017 / Danija
      Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
    • Kristijonas Samuolis
      Bronza / Fizika/ 2018 / Portugalija
      Pagyrimo raštas / Fizika / 2017 / Indonezija
    • Pavel Loginovič
      Sidabras / Biologija / 2018 / Iranas
    • Guoda Perminaitė
      Bronza / Gamtos mokslai / 2018 / Slovėnija
    • Vincas Vosylius
      Sidabras / Geografija / 2018 / Kanada
      Bronza / Geografija / 2017 / Serbija
    • Neringa Levinskaitė
      Pagyrimo raštas / Matematika / 2018 / Rumunija
      Pagyrimo raštas / Matematika / 2017 / Brazilija
      Pagyrimo raštas / Matematika / 2016 / Honkongas
    • Vaiva Pilkauskaitė
      Bronza / Gamtos mokslai / 2017 / Olandija
    • Ignas Šakuro
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2017 / Danija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Indonezija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
      Bronza / Gamtos mokslai / 2015 / Pietų Korėja
    • Rokas Elijošius
      Auksas / Chemija / 2017 / Tailandas
      Auksas / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2017 / Kazachstanas
      Sidabras / Chemija / 2016 / Gruzija
      Sidabras / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2016 / Rusija
      Auksas / Gamtos mokslai / 2015 / Austrija
    • Justas Janickas
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2016 / Estija
    • Elena Gelžinytė
      Bronza / Chemija / 2015 / Azerbaidžanas
      Sidabras / Chemija / 2014 / Vietnamas
    • Aidas Kilda
      Bronza / Matematika / 2014 / Pietų Afrikos Respublika
    • Jonas Pipiras
      Bronza / Istorija / 2014 / Estija
    • Auridas Litvinas
      Auksas / Istorija / 2014 / Estija
    • Valentas Brasas
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2014 / Graikija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2013 / Indija
    • Matas Grigaliūnas
      Sidabras / Chemija / 2014 / Vietnamas
      Bronza / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2014 / Rusija
      Pagyrimo raštas / Matematika / 2013 / Kolumbija
    • Marius Kluonis
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2013 / Liuksemburgas
      Bronza / Gamtos mokslai / 2012 / Iranas
    • Martyna Petrulytė
      Bronza / Biologija / 2013 / Šveicarija
      Bronza / Biologija / 2012 / Singapūras
    • Antanas Radzevičius
      Sidabras / Chemija / 2013 / Rusija
      Sidabras / Chemija / 2012 / JAV
    • Vytautas Pečiukėnas
      Sidabras / Chemija / 2013 / Rusija
      Auksas / Gamtos mokslai / 2012 / Lietuva
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2011 / Čekija
    • Paulius Alaburda
      Bronza / Biologija / 2012 / Singapūras
    • Andrius Žiūkas
      Sidabras / Informatika / 2012 / Latvija
      Bronza / Informatika / 2012 / Italija
    • Kasparas Vasiliauskas
      Bronza / Gamtos mokslai / 2011 / Pietų Afrikos Respublika
    • Valdonė Kolaitytė, Irma Pacevičiūtė
      Bronza / Debatai / 2011 / Turkija
    • Gabija Lazaravičiūtė
      Bronza / Biologija / 2011 / Taivanis
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
    • Dainius Kilda
      Pagyrimo raštas / Fizika / 2011 / Tailandas
    • Emilija Emma
      Bronza / Biologija / 2011 / Taivanis
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
      Bronza / Biologija / 2010 / Pietų Korėja
    • Dominykas Sedleckas
      Sidabras / Chemija / 2011 / Turkija
      Sidabras / Chemija / 2010 / Japonija
    • Marijonas Petrauskas
      Sidabras / Informatika / 2011 / Tailandas
      Sidabras / Informatika / 2010 / Kanada
    • Dovilė Venskutonytė
      Auksas / Debatai / 2010 / Olandija
    • Aurimas Narkevičius
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
    • Lukas Melninkas
      Pagyrimo rašas / Matematika / 2010 / Kazachstanas
    • Paulius Kantautas
      Bronza / Matematika / 2010 / Kazachstanas
      Garbės raštas / Matematika / 2009 / Vokietija
    • Arnoldas Šidlauskas
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2010 / Švedija
      Sidabras / Gamtos mokslai / 2009 / Azerbaidžanas
    • Vladimiras Oleinikovas
      Auksas / Chemija / 2010 / Japonija
      Sidabras / Mendelejevo chemijos olimpiada / 2010 / Azerbaidžanas
      Bronza / Chemija / 2009 / Jungtinė Karalystė
      Auksas / Gamtos mokslai / 2008 / Kipras
    • Povilas Kanapickas
      Garbės raštas / Fizika / 2009 / Meksika
      Bronza / Astrofizika / 2008 / Indonezija
      Bronza / Fizika / 2008 / Vietnamas
      Auksas / Gamtos mokslai / 2008 / Kipras
    • Vaidotas Juronis
      Sidabras / Matematika / 2009 / Vokietija
      Garbės raštas / Matematika / 2008 / Ispanija
    • Gediminas Liktaras
      Sidabras / Informatika / 2009 / Bulgarija
      Sidabras / Informatika / 2008 / Egiptas
      Bronza / Informatika / 2007 / Kroatija
    • Mindaugas Jakutis
      Bronza / Chemija / 2008 / Vengrija
    • Vaidotas  Kurlianskas
      Bronza / Matematika / 2008 / Ispanija
    • Airidas Korolkovas
      Auksas / Astrofizika / 2008 / Indonezija
      Sidabras / Astrofizika / 2007 / Tailandas
    • Roberta Pocevičiūtė
      Auksas / Chemija / 2008 / Vengrija
      Garbės raštas / Chemija / 2007 / Rusija
    • Kęstutis Česnavičius
      Auksas / Matematika / 2007 / Vietnamas
      Sidabras / Informatika / 2007 / Kroatija
      Bronza / Matematika / 2006 / Slovėnija
    • Laurynas Mikšys
      Bronza / Matematika / 2006 / Slovėnija
    • Jonas Šukys
      Garbės raštas / Matematika / 2006 / Slovėnija
    • Vytis Banaitis
      Sidabras / Informatika / 2006 / Meksika
      Bronza / Informatika / 2005 / Lenkija
    • Vaida Dovydėnaitė
      Garbės raštas / Matematika / 2005 / Meksika
    • Aistė Dumbrytė
      Pasaulio debatų / čempionė / 2005 / Makedonija
    • Albertas Zinevičius
      Garbės raštas / Matematika / 2004 / Graikija
    • Andrius Stankevičius
      Bronza / Matematika / 2003 / Japonija
    • Žymantas Darbėnas
      Garbės raštas / Matematika / 2003 / Japonija
      Bronza / Matematika / 2002 / Škotija
    • Gediminas Lukšys
      Sidabras / Informatika / 2000 / Kinija
      Bronza / Matematika / 2000 / Pietų Korėja
      Bronza / Matematika /1999 / Rumunija
      Bronza / Informatika / 1998 / Portugalija
    • Eimantas Jatkonis
      Garbės raštas / Fizika / 1999 / Italija
    • Remigijus Staniulis
      Bronza / Informatika / 1999 / Turkija
      Bronza / Informatika / 1998 / Portugalija
    • Ramūnas Augulis
      Bronza / Fizika / 1997 / Kanada
    • Vaidotas Šileika
      Bronza / Matematika / 1997 / Argentina
      Garbės raštas / Matematika / 1996 / Indija
    • Audrius Alkauskas
      Garbės rašas / Fizika / 1996 / Norvegija
    • Giedrius Alkauskas
      Sidabras / Matematika / 1996 / Indija
      Garbės raštas / Matematika / 1995 / Kanada
    • Marius Alaburda
      Bronza / Informatika / 1993 / Argentina
      Bronza / Informatika / 1992 / Vokietija
    • Giedrius Meinorius 
      Bronza / Informatika / 1992 / Vokietija