Sveikiname Kauno regiono dr. Juozo Petro Kazicko mokinių kompiuterininkų programavimo konkurso laimėtojus

img_7973-b

Vasario 17 d. Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjuje vyko regioniniai dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų programavimo ir informacinių technologijų (IT) taikymo konkursai. Sveikiname laimėjusius KTUG gimnazistus, kurie bus apdovanoti š. m. kovo 25 d. vyksiančiame baigiamajame dr. J. P. Kazicko kompiuterininkų forume.

Programavimo konkursas
I vieta:
Neringa Levinskaitė (III Bentley)

II vieta:
Gediminas Lelešius (II Aon)

III vieta:
Justas Janickas (III B)
Tautvydas Jasiūnas (II B)

 

 

Dr. Juozo Petro Kazicko kompiuterininkų konkursai vyksta jau nuo 1998 m. Šio konkurso tikslas – skatinti moksleivių domėjimąsi informacinėmis technologijomis, programavimu, tiksliaisiais mokslais.

Užsiregistravę į konkursą mokiniai tradiciškai dalyvauja Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos bei Kauno miesto ir Kauno rajono regionuose informacinių technologijų ir programavimo konkursuose bei baigiamajame Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forume.

Šiemet jaunuoliai savo jėgas išbandė informacinių technologijų ir programavimo srityse. Šiemet taip pat buvo organizuojami dviejų lygių informacinių technologijų konkursai: moksleiviams iki 8 klasės ir vyresniesiems. Jaunieji dalyviai patys galėjo pasirinkti, kurio lygio užduotis spręs.

Programavimo konkurso nugalėtojams ir laureatams piniginius prizus įsteigė JAV programavimo paslaugas teikianti įmonė „Devbridge Group“. Informacinių technologijų taikymo konkurso nugalėtojus ir laureatus piniginiais prizais kovo 25 d. taip pat apdovanos IT kompanija „Adform“.

KTU Inžinerijos licėjuje įvykusiuose IT taikymo ir programavimo konkursuose savo jėgas išmėgino 52 moksleiviai. Programavimo konkurse dalyvavo 33 moksleiviai.

Baigiamasis forumas įvyks kovo 25 d. KTU Informatikos fakultete.

Kategorijos: Svarbiausios | Komentarų: 0

Tavo komentaras

El.paštas nebus skelbiamas